Anasayfa
İletişim
Fotoğraf Tarama

Fotoğraf Tarama

Dijital fotoğraf makinalarının kullanılmaya başlanmasından önce çekip fotoğraf stüdyolarında kağıda bastırarak yıllarca bir dolap köşesinde veya bir çekmece içinde sakladığınız fotoğralarınızı tarayarak bilgisayar ortamına aktarıyoruz. Dijitalleştirilerek bilgisayar ortamına aktarılan fotoğralar, bilgisayarlar, televizyonlar, cep telefonları, Dijital Fotoğraf Çerçeveleri vb. elektronik cihazlarda görüntülenebilir ve tekrar fotoğraf kağıdına bastırılabilir.


Fotoğraf Tarama Teknolojisi

Fotoğraflarınız özel olarak geliştirilmiş fotoğraf tarayıcı cihazlar ile profesyonel olarak 300 veya 600 DPI çözünürlüklerde taranır. Taranan fotoğraflarınız manuel olarak tek tek incelenip tarama hataları giderilir ve CD veya DVD ye yazılarak fotoğralarınızın orijinalleri ile birlikte teslim edilir.

Fotoğraf İyileştirme

Dijital veya Analog Fotoğraf makinaları ile çekilmiş tüm fotoğraflarınızdaki parlama, kırmızı göz, solukluk, yırtılma, yıpranma, toz, çizik gibi pozlama, fotoğraf ve baskı hatalarını düzeltiyoruz.

Fotoğraf Baskı

Fotoğraf kağıdına basılı fotoğraflarınızı veya dijital fotoğraflarınızı istediğiniz boyutlarda profesyonel fotoğraf studiolarında dijital fotoğraf baskı sistemleri ile basarak adresinize kargo ile gönderiyoruz

Fotoğraf Tarama, Fotoğraf baskı ve Fotoğraf düzeltme, tamir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için www.fotograftarama.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

Tarama Hizmetleri SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.
kitaptarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 Kitaptarama.com Tüm hakları saklıdır.