Anasayfa
İletişim
Fotoğraf Tarama

Tüm Hizmetlerimiz

Kitap, Belge, Doküman, Kartvizit, Fotoğraf Tarama, OCR, Aranabilir PDF ve diğer tüm dijitalleştirme hizmetleri.


Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz bilgi kaynaklarının taranması, yazıya ve resime dönüştürmesi ve veritabanlarına aktarılması olarak 3 kategoriye ayrılmaktadır. İlk hizmetimiz Kitap, doküman ve diğer bilgi kaynaklarının resim tarayıcılarla taranarak bilgisayarlar ve diğer taşınabilir cihazlarda görüntülenebilmesi için yeterlidir.

İkinci hizmetimiz olan OCR, resim tarayıcılarla taranarak dijitalleştirilen belgelerdeki yazılar OCR programları ile harflere, tablolar tablolara, resimlerde resimlere dönüştürülüp Word, Excel, PDF, EPUB, Txt gibi dosya formatlarına çevirilerek bilgisayar ortamına aktarılır. Bu işlem sonucunda ortayaca çıkan veriler istenildiği gibi değiştirilebilir, alıntı yapılabilir ve içerisinde arama yapılır hale gelmektedir.

Üçüncü hizmetimizse verilerin indekslenebilmesi ve daha kolay erişilebilmesi amacı ile OCR işlemi sonucunda kitap, dergi, belge, doküman gibi bilgi kaynaklarından elde edilen veriler ERP, Muhasebe, CRM programları ve diğer paket programlarda kullanılmak üzere veritabanlarına, kartvizitlerden elde edilen bilgiler ise Outlook kişileri veya diğer adres defteri programlarına ya da cep telefonlarının rehberleri içerisine aktarılmasıdır.

Kitap Tarama ve OCR

Her tür Kitap, Dergi ve Gazetenin özel geliştirilmiş cihazlarla taranarak pdf, aranabilir pdf, jpg, epub, word, excel, text gibi dosya formatlarına aktarılması, OCR işlemleri ve E-Kitap oluşturma.
Kitap Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Doküman, Belge, Mektup Tarama ve OCR

Doküman, Belge, sürekli form gibi kağıtlara basılı bilgi kaynakların hızlı tarama makinalarıyla taranarak pdf, aranabilir pdf, jpg, epub, word, excel, text gibi dosya formatlarına aktarılması ve OCR işlemi.
Belge ve Doküman Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Profesyonel Veri Giriş Hizmeti

Profesyonel Veri Giriş Hizmeti ile basılı belgelerinizde ki bilgileri bilgisayar ortamına aktarıyoruz.
Veri Giriş hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Proje, A0, Gazete, Pafta, Poster, Kumaş, Ahşap, PVC Tarama

Geniş format diye tabir edilen A3 kağıt boyutlarından daha büyük Proje, Pafta, Poster, Harita, Fotoğraf, Kumaş gibi bilgi, resim ve desen içeren her tür materyeli tarıyoruz. Taranan dokümanlardaki metinler OCR teknolojisi kullanılarak kopyalanabilir veya içinde arama yapılabilir.
Geniş format tarama hakkında detaylı bilgi ...

Kartvizit Tarama ve Adres Defterine Aktarma

Kartvizit klasörlerinde biriken tüm kartvizitlerin kartvizit tarayıcı makinalarla taranıp Outlook, Cep Telefonu, ERP, CRM ve diğer ticari programların adres defterlerine ve rehberlerine aktarılması.
Kartvizit Tarama Adres Defteri Oluşturma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

Fotoğraf ve Resim Tarama

Fotoğraf kağıdına basılı renkli, siyah beyaz tüm fotoğraflar ve resimlerin özel fotoğraf tarayıcı makinalarla taranarak bilgisayar ortamına aktarılması.
Fotoğraf Tarama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ...

 • Pdf'den Word'e aktarma
 • Pdf'den Excel'e aktarma
 • Resimden Word'e aktarma
 • Pdf oluşturma
 • Aranabilir PDF
 • Pdf resim çıkarma
 • Pdf'den txt'ye aktarma
 • Resimden txt'ye aktarma
 • Taranan resimlerin Word'e aktarılması
 • A4 ve A3 tarama
 • E-Kitap oluşturma

Tarama Hizmetleri SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.
kitaptarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 Kitaptarama.com Tüm hakları saklıdır.