Anasayfa
İletişim
Fotoğraf Tarama

Ücretsiz Kitap Tarama ve OCR

Ücretsiz Kitap Tarama hizmetimiz.


Ücretsiz Kitap Tarama ve OCR hizmetimiz nedir

Ücretsiz Kitap Tarama ve OCR hizmetimiz kitabın E-kitap olarak internet ortamındaki tüm web sitelerimizde yayınlanması karşılığında, yayın hakkı sahibi yayınevleri veya tüm yayın haklarına sahip yazarlar veya yakınlarının kitaplarının ücretsiz olarak taranması ve OCR yapılıp elektronik ortamda sahiplerine teslim edilmesidir.

Ücretsiz Kitap Tarama ve OCR hizmetimiz için gerekli şartlar nelerdir.

  • Hak sabininin kimliğini resmi evraklarla kanıtlaması
  • Hak sabininin kitabın yayın haklarına sahip olduğunu kanıtlaması
  • Hak sahibinin kitabın OCR yapılmış ve E-kitap'a dönüştürülmüş halini sahip olduğumuz web sitelerinde fligranlı olarak yayınlamamıza yazılı olarak izin vermesi.
  • Hak sahibinin kitabın internet ortamında yayınlanmasından dolayı diğer hak sahiplerine karşı doğabilecek yükümlülüklerden sorumlu olacağını kabul etmesi.
  • Hak sahibinin kitabın içerisinde geçen bilgi ve yazılardan kişiler, kurumlar veya kuruluşlara karşı sorumlu olacağını kabul etmesi.
  • Hak sahibinin kitabın internet kullanıcılarının sitelerimizden indirerek paylaşmalarından, dağıtmalarından ve alıntı yapmalarından doğacak hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul etmesi.

Ücretsiz Kitap Tarama ve OCR hizmetimiz kitapların taranması, OCR yapılması ve yayınlanması konusunda hiç bir taahhütü içermemektedir. Hak sahipleri ile yapılan görüşmeler sonucunda hangi kitapların ya da kaç kitabın taranabileceğine ve süresine kitaptarama.com sitesi yönetimi karar verecektir. İşlenecek kitaplara karar verildikten sonra hak sahibi ile sözleşme yapılarak kitaplar, bilgisayar ortamına aktarılacaktır ve Text, Word veya PDF formatında hak sahibine teslim edilecektir. Ayrıca elektronik ortamdaki kitaplar sahip olduğumuz web sitelerinde fligranlı olarak yayınlanacaktır. İsteyen tüm internet kullanıcıları kitapları indirip kullanabileceklerdir.

Bu konudaki bilgi talep ve isteklerinizi kitap veya kitaplarınız hakkındaki tüm detayları, yazarı ve hak sahibi bilgilerini lütfen yazılı olarak mail adresimize iletin.

Tarama Hizmetleri SSS

Sitemizdeki fotoğraf ve yazıların telif hakları konusunda bilgilendirme.
kitaptarama.com bir Sayısal Ofis hizmetidir
Copyright © 2007 - 2011 Kitaptarama.com Tüm hakları saklıdır.