FOTOĞRAF TARAMA

fotoğraf tarama hizmeti

Analog fotoğraf makineleri ile çekilmiş fotoğraflar, dialar ve negatiflerinizi dijitalleştiriyoruz.

Dijital fotoğraf makinelerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, önceden fotoğraf stüdyolarında çekip kağıda bastırarak sakladığınız fotoğraflarınızı dijital ortama taşıyoruz. Yıllarca dolap köşelerinde veya çekmecelerde muhafaza edilen bu fotoğraflarınızı tarayarak bilgisayar ortamına aktarıyoruz. Dijitalleştirilmiş fotoğraflarınızı elektronik cihazlarda, bilgisayarlar, televizyonlar, cep telefonları ve dijital fotoğraf çerçevelerinde görüntüleme imkanı sunuyoruz. İstediğiniz takdirde fotoğraflarınızı tekrar özel baskılarla kağıda bastırabilirsiniz.

Gelişmiş Fotoğraf Tarama Teknolojisi

Fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde yüksek çözünürlüklerinde tarayan özel fotoğraf tarayıcı cihazları kullanıyoruz. Tarama işlemi sonrasında her bir fotoğraf manuel olarak incelenir ve tarama hataları giderilir. Ardından fotoğraflarınız, orijinal halleriyle birlikte usb bellek veya online olarak teslim edilir.

Fotoğraf İyileştirme

Dijital veya analog fotoğraf makineleri ile çekilmiş tüm fotoğraflarınızdaki parlama, kırmızı göz, solukluk, yırtılma, yıpranma, toz, çizik gibi pozlama, fotoğraf ve baskı hatalarını düzeltme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Fotoğraflarınızın daha canlı ve net bir şekilde dijitalleştirilmesini sağlıyoruz.

Diapozitif Tarama

Diapozitif tarama hizmetimiz ile eski ve değerli diapozitiflerinizi dijital ortama taşıyoruz. Fotoğraf geçmişinizin bu özel anılarını, dijital formatına dönüştürerek koruma altına alıyoruz ve modern teknolojinin sunduğu olanaklarla paylaşmanıza olanak sağlıyoruz.

Diapozitifler, eski ve yeni fotoğrafçılık tarihini yansıtan kıymetli kaynaklardır. Fotoğraf koleksiyonunuzun bir parçası olarak veya özel anılarınızı canlandırmak için bu diapozitifleri dijital olarak saklamak ve kullanmak isteyebilirsiniz. İşte burada devreye girdiğimiz nokta, diapozitif tarama hizmeti ile değerli anılarınızı modern dijital dünyada da yaşatmak.

Özel olarak tasarlanmış tarama ekipmanlarımız ile diapozitiflerinizi yüksek çözünürlüklerde tarayarak dijital formatına dönüştürüyoruz. Tarama işlemi sonrasında, renklerin canlılığını koruyarak en ince ayrıntılara kadar aktarıyoruz. Bu sayede dijitalleştirilen diapozitiflerinizi bilgisayarlarınızda, sosyal medya platformlarında ve dijital fotoğraf çerçevelerinde kolayca görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Eski diapozitifler zamanla renk solması, tozlanma veya deformasyon gibi sorunlarla karşılaşabilir. Tarama işlemi sırasında olası renk düzeltmeleri ve iyileştirmeler yaparak dijital kopyalarınızı daha canlı hale getiriyoruz. Bu sayede anılarınızın özgün güzelliklerini koruyarak tekrar yaşayabilirsiniz.

Diapozitif tarama hizmetimiz sayesinde, geçmişin unutulmaz anılarını dijital dünyada canlandırabilir, özel koleksiyonlarınızı dijital ortamda saklayabilir ve paylaşabilirsiniz. Değerli anılarınızı gelecek nesillere aktarmanın en modern ve etkili yolu olan diapozitif tarama hizmetimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Negatif Tarama

Negatif tarama hizmetimiz ile eski negatif filmlerinizi dijital ortama taşıyoruz. Geçmişinizin bu özel anılarını, dijital formatına dönüştürerek koruma altına alıyoruz ve modern teknolojinin sunduğu olanaklarla paylaşmanıza olanak sağlıyoruz.

Eski negatif filmler, tıpkı diapozitifler gibi fotoğraf geçmişinizin önemli bir parçasıdır. Değerli anılarınızı canlandırmak veya fotoğraf koleksiyonunuzu dijital dünyada saklamak için bu negatifleri dijitalleştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. İşte burada devreye girdiğimiz nokta, negatif tarama hizmeti ile anılarınızı modern dijital dünyada yeniden yaşatmak.

Özel olarak tasarlanmış tarama ekipmanlarımız ile negatif filmlerinizi yüksek çözünürlüklerde tarayarak dijital formatına dönüştürüyoruz. Bu sayede negatiflerin renklerini canlılığını koruyarak, en ince ayrıntılara kadar dijitalleştiriyoruz. Dijital formatına dönüştürülen negatiflerinizi bilgisayarlarınızda, sosyal medya platformlarında ve dijital fotoğraf çerçevelerinde rahatlıkla görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Eski negatif filmler zamanla renk solması, tozlanma veya deformasyon gibi sorunlarla karşılaşabilir. Tarama işlemi sırasında olası renk düzeltmeleri ve iyileştirmeler yaparak dijital kopyalarınızı daha canlı ve net hale getiriyoruz. Bu sayede anılarınızın özgün güzelliklerini koruyarak tekrar yaşayabilirsiniz.

Negatif tarama hizmetimiz sayesinde, geçmişin unutulmaz anılarını dijital dünyada canlandırabilir, özel koleksiyonlarınızı dijital ortamda saklayabilir ve paylaşabilirsiniz. Değerli anılarınızı gelecek nesillere aktarmanın modern ve etkili bir yolunu sunan negatif tarama hizmetimizi sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız.